Informacje o sklepie

NEW ART Pracownia Reklamowa Ewa Krajewska istnieje na rynku od ponad 20 lat. Cały czas staramy się rozwijać i doskonalić swoje umiejętności oraz poszerzać dla Państwa wachlarz naszych usług.

W naszej pracowni zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa m.in. wizytówki firmowe, ulotki, plakaty, dyplomy.

Zamówicie u nas Państwo pieczątki firmowe i imienne oraz zakupicie do nich wszelkie akcesoria.

Naszą największą pasją jest tworzenie niepowtarzalnych zaproszeń na różne okazje – przede wszystkim śluby – ale też komunie, chrzciny, urodziny, rocznice i inne ważne dla Państwa uroczystości. Oczywiście do każdego wzoru zaproszenia możecie Państwo zamówić u nas wszelkie papierowe dodatki na stoły np. winietki, pudełeczka z podziękowaniami dla gości, menu, księgi gości, tablice z planem sali itp.

W swojej ofercie bierzemy też pod uwagę firmy, którym oferujemy np. kartki z okazji świąt, zaproszenie na eventy i szkolenia.

Wykonujemy również grawerowane tabliczki z laminatu. Mogą to być zarówno tabliczki oznacznikowe np. na maszyny lub wykonane przez Państwa realizacje, tabliczki informacyjne na drzwi w biurach, numery pokoi w hotelach lub wizytówki z nazwiskiem na drzwi mieszkania czy domu.

Kolejną gałęzią naszej działalności są nadruki na tkaninach – koszulkach, ubraniach roboczych, bawełnianych torbach. Wykonujemy zarówno nadruki indywidualne np. koszulki z zabawnym tekstem na prezent jak i seryjne nadruki dla firm.

Zapraszamy Państwa do naszego sklepu internetowego oraz do naszej siedziby przy ul. Śródmiejskiej 33 (wejście od ul. Krótkiej) w Kaliszu. Na miejscu możecie też Państwo wykonać kserokopie dokumentów, wydrukować pliki z pendriv’a lub telefonu, zbindować i zalaminować dokumenty oraz zakupić podstawowe materiały szkolne i biurowe.

Serdecznie zapraszamy

Załoga NEW ART

pixel